Nasza Oferta

Blok pompy kanałowej do ścieków

Pompy zatapialne do ścieków

Do ścieków, wód deszczowych, wody brudnej, na piaskowniki, do odwodnień, do gnojowicy, etc. Read More
Przepompownia ścieków PMB

Przepompownie ścieków

Sieciowe małe i duże, przydomowe, deszczowe, technologiczne, specjalne, tymczasowe, etc. Read More
Rozdzielnica do przepompowni ścieków

Układy sterowania przepompowniami

Rozdzielnice analogowo-stycznikowe lub na sterowniku programowalnym, z pływakami lub sondą hydrostatyczną. Read More
Strumienica do napowietrzania ścieków

Urządzenia dla oczyszczalni ścieków

Strumienice napowietrzające, Mieszadła śmigłowe i eżekcyjne, Żurawiki, Armatura, Włazy, etc. Read More
Pompa do oleju CTR

Pompy do oleju CTR

Obiegowe pompy do oleju transformatorowego typu CTR Read More
Automatyczne Płukanie Przepompowni

Systemy MASP i MASZ

Systemy wspomagające pracę przepompowni Read More
Zaawansowany monitoring przepompowni ścieków

Monitoring

Powiadomienia SMS lub pełne sterowanie online po GPRS Read More
Serwis pomp ściekowych

Usługi

Serwis, Szkolenia, PDPiPr, Wypożyczalnia Read More

Poznaj Nas

Pompy ściekowe Metalchem-Warszawa S.A. Dział Handlowy Pompy, części zamienne
Dział Handlowy Pompy, części zamienne handlowy@metalchemsa.pl
Edward Kubiak - kierownik działu ekubiak@metalchemsa.pl
mob. +48 501 746 455
tel. +48 22 837 12 70 wew. 24
Kinga Siejka
ksiejka@metalchemsa.pl mob. +48 506 681 745
tel. +48 22 837 12 70 wew. 28
Zobacz więcej
Przepompownia ścieków wolnostojąca Dział Handlowy Przepompownie ścieków
Dział Handlowy Przepompownie ścieków Dariusz Ozdarski dozdarski@metalchemsa.pl mob. +48 500 130 870 tel. +48 22 837 12 70 wew. 31 mgr inż. Krzysztof Wilanowski kwilanowski@metalchemsa.pl mob. +48 502 648 588 (wt-śr-czw) tel. +48 22 837 12 70 wew. 35 Zobacz więcej
Projekt przepompowni ścieków Dział Konstrukcyjny Projekty, pomoc techniczna
Dział Konstrukcyjny Projekty, pomoc techniczna Tel. +48 22 837 12 70 wew. 18, 19, 32 mgr inż. Mariusz Hotel - Kierownik działu mhotel@metalchemsa.pl mob. +48 502 713 505 tel. +48 22 837 12 70 wew. 19 mgr inż. Andrzej Przybiński - Konstruktor-Technolog aprzybinski@metalchemsa.pl mob. +48 515 182 276 tel. +48 22 837 12 70 wew. 18 Zobacz więcej
Magazyn części do pomp i przepompowni Dział Produkcji Pompy, przepompownie
Dział Produkcji Pompy, przepompownie tel. +48 22 837 12 70 wew. 21 mgr Piotr Piechowiak - Szef produkcji ppiechowiak@metalchemsa.pl mob. +48 502 257 923 Zobacz więcej
Pompa do odwodnień Serwis pomp Naprawa, Kontrola jakości
Serwis pomp Naprawa, Kontrola jakości Rafał Wierzbicki - Serwis pomp serwis@metalchemsa.pl mob. +48 506 047 421 tel. +48 22 837 12 70 wew. 26 Zobacz więcej
Serwis przepompowni w drodze Serwis przepompowni Montaże, przeglądy, naprawy
Serwis przepompowni Montaże, przeglądy, naprawy Artur Marciniak - Koordynator serwisu przepompowni amarciniak@metalchemsa.pl mob. +48 726 007 004 tel. +48 22 837 12 70 wew. 21 Zobacz więcej
Magazyn części do pomp zatapialnych Magazyn Dostawy, zaopatrzenie
Magazyn Dostawy, zaopatrzenie magazyn@metalchemsa.pl tel. +48 22 837 12 70 wew. 29

Piotr Perciak - Kierownik magazynu pperciak@metalchemsa.pl mob. +48 601 051 277

Zobacz więcej
Producent pomp i przepompowni ścieków Sekretariat Sprawy ogólne, poczta, spotkania
Sekretariat Sprawy ogólne, poczta, spotkania sekretariat@metalchemsa.pl tel. +48 22 837 12 70 wew. 40 Zobacz więcej