Serwis pomp

Naprawy, gwarancje, badania

Szanowni klienci i użytkownicy naszych urządzeń, pragniemy poinformować Was, że wszystkie produkty Metalchem-Warszawa S.A. przed dostarczeniem do Waszych rąk przechodzą dokładną kontrolę jakości i badania potwierdzające, że ich parametry są zgodne z przedstawionymi w katalogach lub przekazanej Wam ofercie a ich konstrukcje i działania nie stanowią dla Was zagrożenia zdrowia lub życia.

Wszystkie urządzenia takie jak pompy zatapialne, mieszadła, czy pompy do oleju przechodzą badania szczelności w specjalnie przygotowanych basenach, gdzie podłączone do źródła sprężonego azotu pozostają tak długo, aż będziemy mieli pewność, że są wykonane zgodnie z technologią i wszystkimi założeniami konstrukcyjnymi. Dopiero po takiej weryfikacji kierowane są na testy potwierdzające ich parametry użytkowe (elektryczne, wydajnościowe, etc.). Każda pompa, niezależnie czy jest nowa, czy po naprawie serwisowej lub przeglądzie jest poddawana badaniom w warunkach zbliżonych do występujących u użytkownika. Raporty z tych badań są dołączane do przekazywanych klientom dokumentów sprzedaży/naprawy a ich kopie przechowywane są w naszej bazie tak, by zawsze można było się do nich odnieść w przyszłości podczas kontaktu z użytkownikiem.

Wszystkie potrzebne Państwu instrukcje, deklaracje czy certyfikaty można pobrać z zakładki Pobierz z naszego serwisu internetowego.

W celu uzyskania kopii gwarancji lub dokumentów uprawniających do naprawy prosimy o kontakt z działem Handlowym.

Nasz serwis działa od poniedziałku do piątku w godzinach pracy firmy, jednak ze względów logistycznych przed dostarczeniem urządzenia do serwisu prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kontakt:

Telefon: +48 22 837 12 70 wew. 26 lub +48 506 047 421

Email: serwis@metalchemsa.pl

Mapa dojazdu do naszej firmy w zakładce Kontakt naszego serwisu.