Kontakt

Polski producent pomp i przepompowni ściekowych

Adres: ul. Studzienna 7a, 01-259 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Telefon: +48 22 837 12 70 fax: +48 22 836 89 50  Email: metalchem@metalchemsa.pl  Strona: www.metalchemsa.com.pl

KRS 0000089044 NIP 527-020-40-40 Regon 012100778 Kapitał Zakładowy 525 400 PLN BDO 000029119

Konto Santander Bank Polska 21 1500 1012 1210 1000 5727 0000

Struktura Firmy

Dział Handlowy
Edward Kubiak
Kierownik działu handlowego
Pompy i części zamienne ekubiak@metalchemsa.pl
tel +48 22 837 12 70 wew. 28
mob. +48 501 746 455
Kinga Siejka
Specjalista ds handlowych
Pompy i części zamienne ksiejka@metalchemsa.pl
tel. +48 22 837 12 70 wew. 24
mob. +48 506 681 745
Dariusz Ozdarski
Specjalista ds handlowych
Dobór pomp i przepompowni dozdarski@metalchemsa.pl
tel. +48 22 837 12 70 wew. 31
mob. +48 500 130 870
mgr inż. Krzysztof Wilanowski
Specjalista ds handlowych
(wt-śr-czw.)
Dobór pomp i przepompowni kwilanowski@metalchemsa.pl
tel. +48 22 837 12 70 wew. 35
mob. +48 502 648 588

 

Produkcja i Serwis
 mgr Piotr Piechowiak
Szef produkcji
Produkcja pomp ppiechowiak@metalchemsa.pl
tel +48 22 837 12 70 wew. 21
mob. +48 502 257 923
Artur Marciniak
Koordynator serwisu
Serwis i montaż przepompowni amarciniak@metalchemsa.pl
tel. +48 22 837 12 70 wew. 21
mob. +48 726 007 004
Rafał Wierzbicki Kontrola jakości i serwis pomp serwis@metalchemsa.pl
tel. +48 22 837 12 70 wew. 26
mob. +48 506 047 421

 

Dział Konstrukcyjno – Technologiczny
 mgr inż. Mariusz Hotel Kierownik działu mhotel@metalchemsa.pl
tel +48 22 837 12 70 wew. 19
mob. +48 502 713 505
mgr inż. Andrzej Przybiński Konstruktor – Technolog aprzybinski@metalchemsa.pl
tel. +48 22 837 12 70 wew. 18
mob. +48 515 182 276
mgr inż. Marcin Świątek Konstruktor – Kierownik Projektów Międzynarodowych mswiatek@metalchemsa.pl
tel. +48 22 837 12 70 wew. 18
mob. +48 660 633 882
whatsapp-wechat-hangouts
Skype: W00nga
mgr inż. Krzysztof Moczarski Kierownik sekcji automatyki amoczarski@metalchemsa.pl
tel. +48 22 837 12 70 wew. 32
mob. +48 500 114 195

 

Magazyn i Zaopatrzenie
Piotr Perciak Kierownik magazynu pperciak@metalchemsa.pl
tel. +48 22 837 12 70 wew. 29
mob. 509 741 042
  Magazyn magazyn@metalchemsa.pl